Merzļikins rezervē, Maršāna Hat-trick nodrošina “Bruins” uzvaru pār “Blue Jackets” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesps ar rezultatu 1:3 (1:0, 0:3, 0:0) piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Pirmā perioda 20. minūtē “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers atklāja spēles rezultātu, taču otrās trešdaļas otrajā minūtē “Bruins” kapteinis Breds Maršāns panāca izlīdzinājumu.

Sestajā minūtē Maršāns vairākumā guva savus otros vārtus spēlē, bet astotajā minūtē Bostonas kluba kapteinis vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un noformēja Hat-trick.

Trešajā mača nogrieznī neviena no komandām vārtus neguva un Bostonas “Bruins” svinēja uzvaru.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Spensers Mārtins atvairīja 25 no 28 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 24 no 25 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 18 spēlēs atvairījis 91,1% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,04 vārtus.

Ar 20 punktiem 26 mačos “Blue Jackets” atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Bruins” ar 37 punktiem 24 cīņās ierindojas otrajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 6. decembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Losandželosas “Kings” komandu.