Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” uzveic spēcīgo “Bruins” komandu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību.

Pirmā perioda 16. minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Dmitrijs Voronkovs atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Ivans Provorovs dubultoja pārsvaru, bet 17. minūtē Jegors Činakovs guva trešos “Blue Jackets” vārtus.

Trešā mača nogriežņa piektajā Kirils Marčenko palielināja mājinieku priekšrocību līdz četrām ripām, bet devītajā minūtē Metjū Puatrā vienus vārtus atguva.

14. minūtē Džastins Denforts atjaunoja “Blue Jackets” četru vārtu pārsvaru, taču Džons Bīčers 18. minūtē tika pie otrajiem “Bruins” vārtiem šajā spēlē.

Bostonas klubs gan atspēlēties nespēja un “Blue Jackets” svnēja uzvaru.

Elvis Merzļikins šajā mačā atradās rezervē. Spensers Mārtins atvairīja 31 no 33 “Bruins” metieniem, bet Džeremijs Sveimans pirms nomaiņas tika galā ar 17 no 19 “Blue Jackets” raidījumiem. Līnuss Ulmarks apstādināja 18 no 20 atlikušajiem metieniem.

Merzļikins šosezon 16 spēlēs atvairījis 90,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,11 vārtus.

Ar 18 punktiem 23 mačos “Blue Jackets” atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Bruins” ar 31 punktu 21 cīņā ierindojas otrajā vietā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 30. novembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Monreālas “Canadiens” komandu.