Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” uzvar NHL vājāko komandu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) mājās apspēlēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Pirmā perioda 18. minūtē “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 49. sekundē Aleksandrs Nīlanders dubultoja pārsvaru.

12. minūtē Fabians Zeterlunds vienus vārtus atguva, taču 16. minūtē Džonijs Gudro panāca 3:1 Kolumbusas kluba labā.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Henrijs Truns samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 65 sekundes pirms pamatlaika beigām Aleksandrs Nīlanders pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Sharks” vārtos.

Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Daņīls Tarasovs atvairīja 39 no 41 “Sharks” metiena, bet Magnuss Krona tika galā ar 16 no 19 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 37 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,25 vārtus.

“Blue Jackets” ar 57 punktiem 67 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Sharks” ar 39 punktiem 66 spēlēs atrodas pēdējā, 32. vietā visā līgā.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 18. martā plkst. 00:00 pēc Latvijas laika mājās pret Vinipegas “Jets” vienību.