Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” piedzīvo sauso zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) mājās piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Pirmā perioda 16. minūtē “Islanders” uzbrucējs Kails Palmieri izvirzīja vadībā savu klubu.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 17. minūtē Mets Mārtins dubultoja Ņujorkas vienības pārsvaru.

Šo priekšrocību “Islanders” arī izdevās noturēt līdz spēles beigām un izcīnīt sauso uzvaru.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Spensets Mārtins apstādināja 31 no 33 “Islanders” raidījumiem, bet Semjons Varlamovs tika galā ar visiem 34 “Blue Jackets” metieniem.

Latvijas izlases vārtsargs šosezon piecos mačos atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 2,93 ripas.

“Blue Jackets” ar astoņiem punktiem astoņās spēlēs atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Islanders” ar deviņiem punktiem septiņās cīņās ierindojas devītajā pozīcijā Austrumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 31. oktobrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Dalasas “Stars” komandu.