Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” pārliecinoša uzvara (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) viesos izcīnīja uzvaru pār Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmā perioda 18. minūtē Zeks Verenskis atklāja mača rezultātu Kolumbusas “Blue Jackets” labā, bet otrā perioda otrajā minūtē Endrū Pīks dubultoja pārsvaru.

Jegors Činakovs otrās trešdaļas devītajā minūtē palielināja “Blue Jackets” priekšrocību līdz trim ripām, bet NHL rezultatīvākais spēlētājs Artēmijs Panarins 19. minūtē vairākumā vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Ēriks Robinsons atjaunoja trīs vārtu pārsvaru “Blue Jackets”, bet 44 sekundes vēlāk Kents Džonsons guva piektos Kolumbusas komandas vārtus mačā.

Daniils Tarasovs atvairīja 30 no 31 “Rangers” metiena, bet Jaroslavs Halāks tika galā ar 16 no 21 “Blue Jackets” raidījuma.

Kolumbusas “Blue Jackets” ar sešiem punktiem septiņās spēlēs ierindojas 15. vietā Austrumu konferencē.