Merzļikins rezervē, “Blue Jackets” izlaiž pārsvaru un piekāpjas “Red Wings” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 3:4 (0:1, 0:4, 1:1) viesos papildlaikā piekāpās Detroitas “Red Wings” vienībai.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Blue Jackets” aizsargs Zeks Verenskis atklāja spēles rezultātu, bet 14. minūtē Aleksandrs Teksjē dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē Lūkass Reimonds vairākumā vienus vārtus atguva, bet piektajā minūtē Morics Zeiders panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Kirils Marčenko realizēja Kolumbusas kluba skaitlisko pārsvaru un panāca 3:2, taču 13 sekundes pirms pamatlaika noslēguma Lūkass Reimonds izlīdzināja spēles rezultātu.

Papildlaika 48. sekundē Patriks Keins izrāva uzvaru Detroitas komandai.

Merzļikins šajā spēlē atradās rezervē. Daņīls Tarasovs atvairīja 23 no 27 “Red Wings” metieniem, bet Džeimss Raimers tika galā ar 32 no 35 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 38 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 90,0% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,33 vārtus.

“Blue Jackets” ar 58 punktiem 69 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Red Wings” ar 76 punktiem 69 spēlēs atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 23. martā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika viesos pret Kolorado “Avalanche” vienību.