Merzļikins par gaidāmo sezonu: Esmu gatavs

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins intervijā līgas preses dienestam izteicās, ka ir gatavs jaunajai sezonai.

Šī Merzļikinam būs ceturtā sezona NHL, visas aizvadot “Blue Jackets” sastāvā. Latvietim līgums ar Kolumbusas komandu spēkā līdz 2027. gadam.

“Es domāju, ka spēles laika dalīšana pirmajos divos gados ir pavisam cita lieta. Es teiktu, ka nav tik daudz atbildības. Tu vienkārši nospēlē divus mačus un pēc tam atpūties. Tagad ir savādāk, tu zini, ka spēlēsi nākamo maču, bet varbūt arī nākamajos desmit mačos.

Šogad es daudz ko iemācījos. Tas bija sarežģīti. Es pat teiktu, ka bija grūti tam visam iziet cauri. Tas atgādina situāciju, kad tu vēlies lēkt no liela augstuma, tev ir bail. Bet kad tu to izdari vienu reizi, tad nākamreiz vairs nebaidies. Tu lēksi un turpināsi lekt. Tagad es jūtu to pašu. Esmu gatavs. Varu pateikt, ka nākamajā sezonā esmu gatavs doties laukumā tik spēlēs, cik es došos,” atklāj Merzļikins.

NHL mājaslapā tika prognozēts, ka Merzļikins kļūs par stabilu komandas pirmo numuru, taču, lai “Blue Jackets” sasniegtu play-off, Merzļikinam būs jāsasniedz vismaz 91,5% līdz 92% atvairīto metienu koeficients.

Aizvadītajā sezonā Merzļikins aizvadīja 59 mačus, kuros viņš atvairīja 90,7% metienu un vidēji ielaida 3,22 ripas, divas spēles noslēdzot “sausā”.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)