Merzļikins nespēlē, “Blue Jackets” pārbaudes spēlē pieveic “Blues”

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” pārbaudes spēlē ar rezultātu 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) mājās pārspēja Sentluisas “Blues” vienību.

Pirmā perioda sestajā minūtē “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers atklāja mača rezultātu, 15. minūtē Kirils Marčenko dubultoja pārsvaru, bet 18. minūtē Džastins Denforts panāca rezultātu 3:0.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē Kouls Silindžers tika pie ceturtajiem “Blue Jackets” vārtiem. Jakuns Vrana 12. minūtē guva pirmos “Blues” vārtus, bet Semjuels Blejs 14.. minūtē vairākumā atguva vēl vienus vārtus.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Jakubs Vrana realizēja skaitlisko pārsvaru un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 19. minūtē Džonijs Gudro pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos Sentluisas komandas vārtos.

Merzļikins šajā spēlē nepiedalījās. Džets Greivzs tika galā ar 36 no 39 “Blues” metieniem, bet Joels Hofers apstādināja 34 no 38 “Blue Jackets” raidījumiem.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība sāks 13. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Filadelfijas “Flyers.