Merzļikins nespēj apstādināt “Maple Leafs” snaiperus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 4:5 (0:3, 2:0, 2:2) mājās piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Jau pirmajā periodā Latvijas izlases vārtsargs kapitulēja trīs reizes. Toronto komanda radīja nospiedošu pārsvaru “Blue Jackets” zonā un Iljam Mihejevam, Mičam Mārneram un Ostonam Metjūzam izdevās pārspēt Merzļikinu. Ostonam Metjūzam tie bija 40. vārti šajā sezonā.

Otrajā mača nogrieznī Kolumbusas hokejisti atguvās un spēja divreiz gūt vārtus – perioda sākumā izcēlās Šons Kuralijs, bet minūti pirms beigām Olivers Bjorkstrands samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešajā trešdaļā Džeks Rosloviks panāca līdzvaru uz rezultāta tablo, bet vēlāk Aleksandrs Kerfūts un Maikls Bantings iemeta ripu Merzļikina sargātajos vārtos. 48 sekundes pirms perioda beigām Patriks Laine guva ceturtos “Blue Jackets” vārtus šajā spēlē, bet saglābt maču tomēr neizdevās.

Elvis Merzļikins šajā mačā tika galā ar 28 no 33 “Maple Leafs” metieniem. Šosezon 37 mačos Elvis atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,42 vārtus.

Kolumbusas vienība šosezon 57 spēlēs guvusi 59 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē. “Maple Leafs” ar 67 punktiem 56 cīņās ir piektie Rietumu konferencē.