Merzļikins joprojām ārpus sastāva, “Blue Jackets” mājās zaudē “Islanders” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Kolumbusas “Blue Jackets” komanda bez Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina ar rezultātu 2:4 (2:2, 0:0, 0:2) mājās piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Pirmā perioda astotajā minūtē Pjērs Engvāls realizēja “Islanders” skaitlisko pārsvaru un atklāja spēles rezultātu, bet desmitajā minūtē Dmitrijs Voronkovs vairākumā izlīdzināja rezultātu.

14. minūtē Bo Horvāts vēlreiz izvirzīja vadībā Ņujorkas klubu, taču 18. minūtē Kirils Marčenko panāca neizšķirtu.

Pirmās trešdaļas noslēgumā savainojumu guva “Blue Jackets” vārtsargs Daņīls Tarasovs, kā rezultātā vārtos stājās Džets Greivzs. Otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Noa Dobsons trešo reizi spēlē deva pārsvaru viesiem, bet 38 sekundes pirms pamatlaika noslēguma Kails Palmieri ieraidīja ripu tukšos “Blue Jackets” vārtos, pieliekot punktu cīņai.

Daņīls Tarasovs pirms nomaiņas atvairīja 45 no 46 “Islanders” metieniem, bet Džets Greivzs tika galā ar 24 no 25 atlikušajiem raidījumiem. Iļja Sorokins apstādināja 25 no 27 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 41 spēlē izcīnījis 13 uzvaras, atvairījis 89,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,45 vārtus.

“Blue Jackets” ar 62 punktiem 76 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Islanders” ar 83 punktiem 76 spēlēs atrodas astotajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 7. aprīlī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Filadelfijas “Flyers” klubu.