Merzļikins: Esmu diezgan pārliecināts, ka arī PČ spēlēšu visos mačos

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas ”Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pirms gaidāmās nakts mača pret Anaheimas ”Ducks” intervijā medijiem atzinis, ka rēķinās ar to, ka arī gaidāmajā pasaules čempionātā viņam, visticamāk, būs jāsargā Latvijas izlases vārtus visās spēlēs.

”Blue Jackets” jau ir zaudējusi izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs, taču Merzļikins norādīja, ka komanda negrasās padoties. ”Turpināsim cīnīties līdz pat sezonas pēdējam mačam. Lai arī kāda būtu situācija, mēs nepadosimies. Nebūs tā, ka tikai slidosim un izdarīsim dažus metienus pa pretinieku vārtiem. Esam profesionāla komanda un mums patīk cīnīties par uzvarām.”

Merzļikins atzina, ka viņš apzinās, ka pasaules čempionātā viņš, visticamāk, būs Latvijas izlases izteikts pirmais numurs. ”Tagad gandrīz katru dienu ir spēle. Pēc sezonas beigām došos uz pasaules čempionātu, kur esmu diezgan pārliecināts, ka arī spēlēšu visus mačus,” atklāja Elvis. ”Jūtos diezgan labi un man patīk, ka pieļauju kļūdas, jo no tām varu mācīties.”

”Esmu ļoti priecīgs, ka varēšu palīdzēt izlasei,” teica Merzļikins. ”Godīgi sakot, man pietrūka manu puišu un manas komandas. Vienmēr ir forši atgriezties un spēlēt valstsvienībā. Jo īpaši ar puišiem, ar kuriem kopā esmu uzaudzis.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Kolumbusas ''Blue Jackets''

Komentāri (0)