Merzļikins atvaira visus metienus pārbaudes spēlē pret Bļugera un Ansona komandu

Gatavojoties jaunajai Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonai, divas pārbaudes spēles aizvadīja Elvja Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” pret Teodora Bļugera un Raivja Kristiāna Ansona Pitsburgas “Penguins”.

Pirmajā mačā uzvaru izcīnīja “Penguins” ar 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, 1:0), taču otrajā, spēlējot citos sastāvos, pārāka bija “Blue Jackets” ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:0).

Pirmajā spēlē laukumā devās Bļugers, aizvadot 19:28 minūtes, kurās veica trīs metienus pa vārtiem, trīs spēka paņēmienus, uzvarēja 60% iemetienu un bloķēja divus sāncenšu metienus.

Otrajā mačā vietu “Blue Jackets” vārtos ieņēma Elvis Merzļikins, taču “Penguins” sastāvā bija atrodams Ansons. Merzļikins nospēlēja teju 40 minūtes, neielaižot nevienu metienu (20 no 20 atvairītie), taču 3. periodā viņu nomainīja Jets Grīvs. Tikmēr, Ansons pavadīja laukumā 11:44 minūtes, bloķējot vienu metienu un pabeidza spēli ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.