Merzļikins atvaira 94,6% metienu, “Blue Jackets” zaudē bullīšos (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 0:1) mājās pēcspēles metienos piekāpās Otavas “Senators” vienībai.

Mača rezultāts tika atklāts jau 15. sekundē, kad vārtus guva “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers.

Otrajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa sestajā minūtē Aleksandrs Nīlanders vairākumā dubultoja pārsvaru.

Astotajā minūtē Klods Žirū samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 13. minūtē Tims Štucle panāca izlīdzinājumu.

Papildlaikā uzvaras vārtus nevienai no komandām neizdevās gūt, taču pēcspēles metienos Tims Štucle un Klods Žirū nodrošināja Otavas kluba panākumu.

Merzļikins atvairīja 35 no 37 “Senators” metieniem, bet Antons Forsbergs tika galā ar 35 no 37 “Blue Jackets” raidījumiem.

Latvijas izlases vārtsargs arī tika atzīts par mača otro zvaigzni!

Merzļikins šosezon 37 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,25 vārtus.

“Blue Jackets” ar 55 punktiem 66 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 58 punktiem 64 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 15. vietā Austrumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 17. martā plkst. 1:00 pēc Latvijas laika mājās pret Sanhosē “Sharks” vienību.