Merzļikins atvaira 35 metienus, “Blue Jackets” izlaiž trīs vārtu pārsvaru un zaudē papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda mājās ar rezultatu 3:4 (1:0, 2:0, 0:3, 0:1) papildlaikā piekāpās Losandželosas “Kings” vienībai.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Kirils Marčenko vairākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Džonijs Gudro dubultoja mājinieku pārsvaru, bet Metjū Olivjē 14. minūtē panāca 3:0 “Blue Jackets” labā.

Trešā mača nogriežņa 23. sekundē Filips Dano vienus vārtus atguva, sestajā minūtē Dano samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet septītajā minūtē Artūrs Kalijevs panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika 33. sekundē “Kings” aizsargs Drū Dautijs izrāva uzvaru savam klubam.

Elvis Merzļikins šajā mačā atvairīja 35 no 39 “Kings” metieniem, bet Fīnikss Koplijs tika galā ar 26 no 29 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 19 spēlēs atvairījis 91,0% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,1o vārtus.

Ar 21 punktu 27 mačos “Blue Jackets” atrodas priekšpēdējā, 15. pozīcijā Austrumu konferencē, bet “Kings” ar 33 punktiem 22 cīņās ierindojas trešajā vietā Rietumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 4. decembrī viesos plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Bostonas “Bruins” komandu.