Merzļikins atvaira 33 metienus, “Blue Jackets” nespēj atspēlēties un zaudē “Lightning” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets” komanda viesos ar rezultātu 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai.

Pirmā perioda 16. minūtē “Lightning” uzbrucējs Niks Pols atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 49. sekundē Entonijs Sirelli dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 22. sekundē “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss realizēja skaitlisko vairākumu un guva trešos savas komandas vārtus, taču “Blue Jackets” Būns Dženers 13. minūtē vienus vārtus atguva.

Dženers 16. minūtē izmantoja skaitlisko pārsvaru un samazināja rezultāta starpību, taču atspēlēties “Blue Jackets” nespēja – Brendons Hagels 20. minūtē ieraidīja ripu tukšos Kolumbusas kluba vārtos un pielika punktu spēlei.

Elvis Merzļikins šajā spēlē atvairīja 33 no 36 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 33 no 35 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 29 spēlēs atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,21 vārtus.

“Blue Jackets” ar 42 punktiem 51 cīņā ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Lightning” ar 61 punktu 53 spēlēs atrodas sestajā vietā Rietumu konferencē,

Nākamo maču Merzļikina vienība aizvadīs 14. februārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika viesos pret Otavas “Senators” klubu.