Merzļikins atvaira 32 metienus un izcīna pirmo uzvaru sezonā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vātrsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 4:3 (0:2, 1:0, 2:1, 1:0) papildlaikā pārspēja Vankūveras “Canucks” vienību.

Pirmās trešdaļas astotajā minūtē Vankūveras klubu mazākumā vadībā izvirzīja komandas kapteinis Bo Horvāts, bet 12. minūtē “Canucks” pārsvaru dubultoja Eliass Petersons.

Otrā perioda 16. minūtē Džastins Denforts samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešās trešdaļas septītajā minūtē Zeks Verenskis panāca izlīdzinājumu.

Vien 42 sekundes pēc Verenska vārtu guvuma Bo Horvāts vēlreiz pārspēja Merzļikinu un izvirzīja vadībā “Canucks”, taču Džonijs Gudro desmitajā minūtē atkal izlīdzināja mača rezultātu.

Papildlaika ceturtajā minūtē Vladislavs Gavrikovs pārspēja Spenseru Mārtinu un “Blue Jackets” izcīnīja pirmo uzvaru šosezon.

Elvis Merzļikins atvairīja 32 no 35 “Canucks” metieniem, bet Spensers Mārtins tika galā ar 29 no 33 “Blue Jackets” raidījumiem.

Kolumbusas klubs šosezon četros mačos nopelnījis divus punktus un atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē. Nākamais mačs “Blue Jackets” paredzēts 21. oktobrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Nešvilas “Predators”