Merzļikins atvaira 30 metienus, “Blue Jackets” atspēlējas un pārtrauc sešu zaudējumu sēriju (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:2, 2:1, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos apspēlēja Pitsburgas “Penguins” vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Metjū Olivjē mazākumā atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas 14. minūtē Drū O’Konors izlīdzināja rezultātu, 19. minūtē Braiens Rasts izvirzīja vadībā “Penguins”, taču trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Rikārds Rakels panāca 3:1 “Penguins” labā.

Vien deviņas sekundes pēc Rakela precīzā metiena Kirils Marčenko vienus vārtus atguva, bet 12. minūtē Zeks Verenskis panāca neizšķirtu rezultātu.

Papildlaikā neviena no komandām nespēja gūt vārtus, taču pēcspēles metienos Aleksandra Tesjē un Deimona Sīversona precīzie metieni nodrošināja “Blue Jackets” uzvaru.

Elvis Merzļikins atvairīja 30 no 33 “Penguins” metieniem, bet Alekss Nedeljkovičs tika galā ar 35 no 38 “Blue Jackets” raidījumiem.

Merzļikins šosezon 41 spēlē izcīnījis 13 uzvaras, atvairījis 89,7% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,45 vārtus.

“Blue Jackets” ar 60 punktiem 74 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Penguins” ar 75 punktiem 73 spēlēs atrodas 132 vietā Rietumu konferencē.

Kolumbusas vienības šajā spēlē pārtrauca sešu zaudējumu sēriju.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 2. aprīlī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Kolorado “Avalanche” klubu.