Merzļikins atvaira 28 metienus, “Blue Jackets” zaudē “Lightning” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) viesos piekāpās Tampabejas “Lightning” komandai.

Pirmā perioda otrajā minūtē vadībā “Lightning” komandu vadībā izvirzīja Ņikita Kučerovs, bet trešajā minūtē vairākumā rezultātu izlīdzināja Olivers Bjorkstrands. Tie gan bija vienīgie “Blue Jackets” vārti šajā cīņā.

Pirmās trešdaļas 17. minūtē Stīvens Stemkoss vairākumā guva vārtus, bet otrā perioda astotajā minūtē “Lightning” kapteinis iemeta otro ripu Merzļikina sargātajos vārtos šajā mačā, nopelnot savu 100. punktu sezonā. Stemkosam tas izdevās pirmo reizi karjerā.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Ondrejs Palāts guva ceturtos “Lightning” vārtus. Kolumbusas klubs atspēlēties nespēja un piedzīvoja piekto zaudējumu pēdējos sešos mačos.

Elvis Merzļikins tika galā ar 28 no 32 Tampabejas “Lightning” metieniem. Šosezon 57 mačos Elvis atvairījis 90,6% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,25 vārtus.

Kolumbusas vienība šosezon 80 spēlēs guvusi 79 punktus un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Lightning” ar 108 punktiem 80 cīņās ir ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Kolumbusas “Blue Jackets” naktī uz piektdienu, 29. aprīlī, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika komanda mājās vēlreiz mērosies spēkiem “Lightning” vienību.