Merzļikins atvaira 25 metienus “Blue Jackets” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 3:4 (1:2, 1:2, 1:0) mājās piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Pirmā perioda astotajā minūtē Vladislavs Gavrikovs atklāja mača rezultātu, bet Broks Nelsons turpināja rezultatīvo sēriju, 12. minūtē vairākumā izlīdzinot rezultātu. Džošs Beilijs 16. minūtē vēlreiz pārspēja Merzļikinu un nu jau vadībā izvirzīja “Islanders” komandu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Entonijs Boviljē guva vārtus Ņujorkas kluba labā, bet Zeks Parizē desmitajā minūtē panāca trīs vārtu pārsvaru “Islanders”. Vladislavs Gavrikovs 14. otrā perioda minūtē guva otros vārtus mačā un samazināja rezultāta starpību.

Trešajā mača nogrieznī Olivers Bjorkstrands samazināja “Islanders” pārsvaru līdz minimumam, bet panākt izlīdzinājumu Kolumbusas “Blue Jackets” tomēr neizdevās.

Merzļikins šajā spēlē tika galā ar 25 no 29 “Islanders” metieniem. Šosezon 45 mačos Elvis atvairījis 90,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,40 vārtus. Semjons Varlamovs aizvadīja lielisku maču, atvairot 42 no 45 “Blue Jackets” metieniem.

Kolumbusas vienība šosezon 67 spēlēs guvusi 69 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē. “Islanders” ar 67 punktiem 65 cīņās ir desmitajā vietā Austrumu konferencē.