Merzļikins atvaira 24 metienus, “Blue Jackets” uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 5:4 (1:0, 1:2, 2:2, 1:0) viesos papildlaikā uzvarēja Minesotas “Wild” vienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Blue Jackets” uzbrucējs Džastins Denforts atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē Kents Džonsons dubultoja pārsvaru.

Minūti un 11 sekundes pēc Džonsona vārtiem Datoka Mermiss vienus vārtus atguva, taču Matss Zukarello vien 54 sekundes vēlāk panāca neizšķirtu.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Jonass Brodīns jau izvirzīja vadībā “Wild”, bet “Blue Jackets” kapteinis Būns Dženers astotajā minūtē vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

15. minūtē pirmos vārtus NHL karjerā guva drafta otrā izvēle Ādams Fantili, dodot priekšrocību Kolumbusas vienībai, bet mājinieku uzbrucējs Markuss Johansons 18. minūtē atkal panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaika ceturtajā minūtē Džeks Rosloviks izrāva uzvaru Kolumbusas “Blue Jackets” klubam.

Elvis Merzļikins šajā spēlē apstādināja 24 no 28 “Wild” raidījumiem, bet Filips Gustavsons tika galā ar 49 no 54 “Blue Jackets” metieniem.

“Blue Jackets” ar sešiem punktiem piecās spēlēs atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē, bet “Wild” ar pieciem punktiem piecās cīņās ierindojas desmitajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Regulāro sezonu Merzļikina vienība turpinās 25. oktobrī mājās plkst. 1:30 pēc Latvijas laika pret Anaheimas “Ducks” klubu.