Merzļikins atgriežas uz ledus un tiek nomainīts pēc nepilnām sešām minūtēm (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 0:3 (0:3, 0:0, 0:0) viesos piekāpās Monreālas “Canadiens” vienībai.

Pirmā perioda 21. sekundē “Canadiens” uzbrucējs Brendans Galagers atklāja mača rezultātu, ceturtajā minūtē Jurajs Slafkovskis vairākumā dubultoja pārsvaru, bet Džošuā Ruā sestajā minūtē panāca 3:0 Monreālas kluba labā, ar ko arī pietika uzvarai.

Elvis Merzļikins atvairīja tikai vienu no četriem pretinieku metieniem un tika nomainīts jau pēc nepilnām sešām minūtēm. Latvijas izlases vārtsargs traumas dēļ nebija spēlējis kopš 3. marta.

Daņīls Tarasovs atvairīja visus 19 atlikiušos raidījumus. Keidens Prīmo tika galā ar katru no 41 “Blue Jackets” metiena.

Merzļikins šosezon 36 spēlēs izcīnījis 12 uzvaras, atvairījis 90,1% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaidis 3,29 vārtus.

“Blue Jackets” ar 54 punktiem 65 cīņās ieņem pēdējo, 16. pozīciju Austrumu konferencē, bet “Canadiens” ar 60 punktiem 65 spēlēs atrodas 14. vietā Austrumu konferencē.

Nākamo maču Merzļikina komanda aizvadīs 15. martā plkst. 1:00 pēc Latvijas laika mājās pret Otavas “Senators” vienību.