Merzļikins apstādina divkārtējos čempionus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 5:2 (1:0, 1:1, 3:1) mājās uzvarēja aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempionus Tampabejas “Lightning”.

Pirmā perioda 16. minūtē vadībā “Blue Jackets” komandu izvirzīja veterāns Jakubs Vorāčeks, bet otrās trešdaļas 11. minūtē vairākumā Ņikita Kučerovs rezultātu izlīdzināja. Kouls Silindžers 32 sekundes vēlāk gan atjaunoja “Blue Jackets” pārsvaru.

15 sekundes pēc trešā mača nogriežņa sākuma Džeks Rosloviks palielināja Kolumbusas kluba pārsvaru līdz divām ripām, bet trīs vārtu priekšrocību desmitajā minūtē “Blue Jackets” deva Olivers Bjorkstrands.

Korijs Perijs 17. trešā perioda minūtē gan pārspēja Merzļikinu un deva cerību Tampabejas klubam, bet Endrū Pīks 19. minūtē ar precīzu metienu tukšos vārtos pielika punktu cīņai.

Elvis Merzļikins tika galā ar 25 no 27 Tampabejas “Lightning” metieniem. Šosezon 58 mačos Elvis atvairījis 90,6% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,23 vārtus.

Kolumbusas vienība šosezon 81 spēlē guvusi 81 punktu un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Lightning” ar 108 punktiem 81 cīņā ir ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Kolumbusas “Blue Jackets” naktī uz sestdienu, 30. aprīlī, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika komanda viesos mērosies spēkiem Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins” vienību.