Merzļikins aizvada divus periodus un atvaira visus 19 metienus, “Blue Jackets” izcīna sauso uzvaru (VIDEO)

Elvis Merzļikins, hokejazinas.com

Elvis Merzļikins | Foto: AP Photo/Jeff Roberson

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) pātbaudes spēlē Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” komanda ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) mājās apspēlēja Sentluisas “Blues” vienību.

Merzļikins šajā spēlē uz ledus pavadīja 40 minūtes un atvairīja visus 19 pretinieku metienus. Pēc otrās trešdaļas iespēja spēlēt tika dota Elvja pāriniekam Zekam Savčenko, kurš apstādināja visus 12 raidījumus.

Pirmā perioda 19. minūtē mača rezultātu atklāja “Blue Jackets” aizsargs Dentons Matejčaks, bet otrās trešdaļas 16. minūtē Kirils Marčenko dubultoja pārsvaru.

40 sekundes pirms pamatlaika beigām Kents Džonsons ieraidīja ripu tukšos “Blues” vārtos un pielika punktu spēlei.

Joels Hofers atvairīja 26 no 28 “Blue Jackets” metieniem pirms nomaiņas, bet Koltens Eliss tika galā ar visiem 12 atlikušajiem raidījumiem.

“Blue Jackets” sāks regulāro sezonu 11. oktobrī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Wild”.