Merzļikinam teicams sniegums uzvarā pār “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 5:2 (1:1, 0:1, 4:0) mājās uzvarēja Edmontonas “Oilers” komandu.

Pirmā perioda trešajā minūtē vadībā “Oilers” komandu vadībā izvirzīja Evanders Keins, kurš guva savus 21. vārtus sezonā, bet Ēriks Robinsons 16. minūtē rezultātu izlīdzināja.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē vairākumā Leons Draizaitls vēlreiz vadībā izvirzīja “Oilers”, bet tie bija pēdējie Edmontonas kluba vārti šajā mačā.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Olivers Bjorkstrands atkal panāca izlīdzinājumu, bet Niks Blankenburgs desmitajā minūtē vairākumā izvirzīja vadībā “Blue Jackets”.

Džeks Rosloviks 17. minūtē palielināja Kolumbusas komandas pārsvaru līdz divām ripām, bet Kouls Silindžers pēdējā minūtē pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Elvis Merzļikins tika galā ar 33 no 35 Edmontonas “Oilers” metieniem. Šosezon 56 mačos Elvis atvairījis 90,6% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,24 vārtus.

Kolumbusas vienība šosezon 79 spēlēs guvusi 79 punktus un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Oilers” ar 98 punktiem 79 cīņās ir piektajā vietā Rietumu konferencē.