Merzļikinam smags zaudējums “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārsāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 3:6 (2:0, 1:3, 0:3) piekāpās bez Teodora Bļugera spēlējošajai Pitsburgas “Penguins” komandai.

Pirmo periodu “Blue Jackets” aizvadīja lieliski – kapteinis Būns Dženers astotajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet Džeks Rosloviks 19. minūtē mazākumā palielināja pārsvaru līdz divām ripām.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Džošs Ārčibalds samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Kents Džonsons atjaunoja “Blue Jackets” divu vārtu pārsvaru vien 14 sekundes vēlāk.

Jans Rūta otrā perioda 11. minūtē guva otros “Penguins” vārtus mačā, bet Dentons Hainens 15. minūtē jau panāca izlīdzinājumu.

Trešo mača nogriezni Merzļikins aizvadīja neveiksmīgi – sestajā minūtē Sidnijs Krosbijs vadībā izvirzīja Pitsburgas klubu, Dentons Hainens 15. minūtē guva savus otros vārtus spēlē, bet Broks Makgins 44 sekundes pēc tam guva sestos “Penguins” vārtus spēlē. “Blue Jackets” atspēlēties neizdevās un komanda piedzīvoja zaudējumu.

Elvis Merzļikins atvairīja 33 no 39 “Penguins” metieniem, bet Tristans Džarijs tika galā ar 29 no 32 “Blue Jackets” raidījumiem.

Šosezon četros mačos Merzļikins ticis galā ar 86,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 4,19 vārtus.

Kolumbusas klubs šosezon sešos mačos nopelnījis četrus punktus un atrodas pēdējā, 16. vietā Austrumu konferencē. Nākamais mačs “Blue Jackets” paredzēts 24. oktobrī plkst. 0:00 pēc Latvijas laika viesos pret Ņujorkas “Rangers” komandu.