Merzļikinam otrais zaudējums papildlaikā divu dienu laikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Minesotas “Wild” vienībai.

Pirmā perioda devītajā minūtē Kirils Kaprizovs vairākumā pārspēja Merzļikinu, atklājot mača rezultātu. Otrās trešdaļas devītajā minūtē Džeiks Bīns izlīdzināja spēles rezultātu, bet Jakubs Vorāčeks minūti pirms perioda beigām jau vadībā izvirzīja “Blue Jackets” vienību.

Minūti pirms trešā maca nogriežņa beigām līdzsvaru uz rezultāta tablo tomēr panāca Kirils Kaprizovs ar otrajiem vārtiem šajā mačā. Džareds Spērdžons papildlaikā spēja izraut uzvaru Minesotas klubam.

Merzļikins šajā spēlē tika galā ar 35 no 38 “Wild” metieniem. Šosezon 44 mačos Elvis atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,39 vārtus. Marks Andrē Flerī debijā Minesotas komandā atvairīja 23 no 25 “Blue Jackets” metieniem.

Kolumbusas vienība šosezon 66 spēlēs guvusi 69 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē. “Jets” ar 82 punktiem 63 cīņās ir trešajā vietā Rietumu konferencē.