Merzļikinam fantastisks sniegums uzvarā pār “Wild” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos uzveica Minesotas “Wild” vienību.

Pirmajā mača periodā vadībā Kolumbusas komandu izvirzīja jaunais Jegors Činakovs, bet perioda pašā noslēgumā Minesotas vienības zvaigzne Kirils Kaprizovs vairākumā pārspēja Merzļikinu un izlīdzināja rezultātu.

Otrajā mača nogrieznī Matss Zukarello iemeta ripu Latvijas izlases vārtsarga cietoksnī, bet trešajā trešdaļā Zeks Verenskis vien 32 sekundes pirms perioda beigām panāca neizšķirtu rezultātu.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet uzvarētāja noskaidrošanas metienu sērijā vienīgo ripu vārtos iemest spēja Jegors Činakovs.

Elvis Merzļikins šajā mačā rādīja iespaidīgu sniegumu un tika galā ar 36 no 38 Minesotas “Wild” metieniem. Šosezon 38 mačos Elvis atvairījis 90,3% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,42 vārtus.

Kolumbusas vienība šosezon 59 spēlēs guvusi 61 punktu un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē. “Wild” ar 72 punktiem 57 cīņās ir ceturtie Rietumu konferencē.