Merzļikinam 95,2% atvairīto metienu pārliecinošā uzvarā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 5:1 (1:0, 1:2, 2:2, 1:0) mājās uzvarēja Monreālas “Canadiens” komandu.

Pirmā perioda devītajā minūtē vadībā Kolumbusas komandu izvirzīja Džeks Rosloviks, bet otrās trešdaļas 16. minūtē Rosloviks “Blue Jackets” pārsvaru dubultoja.

Patriks Laine 18. otrā perioda minūtē vairākumā guva trešos “Blue Jackets” vārtus, bet vienīgo reizi mačā Merzļikinu 19. trešdaļas minūtē vairākumā pārspēja Monreālas kluba uzbrucējs Raiens Peilings.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē Kouls Silindžers atjaunoja trīs vārtu pārsvaru Kolumbusas komandai, bet Emīls Bemstrems 18. minūtē pielika punktu mačam ar piektajiem “Blue Jackets” vārtiem šajā cīņā.

Elvis Merzļikins savā 28. dzimšanas dienā tika galā ar 20 no 21 Monreālas “Canadiens” metiena. Šosezon 52 mačos Elvis atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,35 vārtus.

Kolumbusas vienība šosezon 74 spēlēs guvusi 76 punktus un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Canadiens” ar 51 punktiem 74 cīņās ir pēdējā vietā Rietumu konferencē.