Merzļikina “Blue Jackets” gūst divus vārtus 18 sekundēs, bet piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” viesos ar rezultātu 2:5 (0:1, 2:1, 0:3) piedzīvoja zaudējumu Sentluisas “Blues” vienībai.

Pirmā perioda sestajā minūtē vairākumā mača rezultātu atklāja mājinieku uzbrucējs Pāvels Bučņevičs, bet otrā perioda pašā sākumā Vladimirs Tarasenko dubultoja “Blues” pārsvaru.

Otrās trešdaļas trešajā minūtē “Blue Jackets” kontu atklāja Gustavs Nīkvists, bet vien 18 sekundes vēlāk Šons Kuralijs panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Ivans Barbašovs vēlreiz izvirzīja vadībā “Blues”, Džeiks Neibourzs 20 sekundes vēlāk dubultoja Sentlusas kluba pārsvaru, bet Vladimirs Tarasenko 19. minūtē otro reizi pārspēja Merzļikinu un pielika punktu spēlei.

Elvis Merzļikins atvairīja 20 no 25 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons tika galā ar 23 no 25 “Blue Jackets” raidījumiem.

“Blue Jackets” piedzīvojuši zaudējumu visās trīs spēlēs šosezon. Nākamais mačs Merzļikina klubam 19. oktobrī mājās 2:00 pēc Latvijas laika pret Vankūveras “Canucks.”