Merzļikina 31 atvairītais metiens nepalīdz “Blue Jackets” izcīnīt uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 2:5 (0:2, 2:0, 0:3) viesos piekāpās Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Pirmā perioda devītajā minūtē rezultātu atklāja “Islanders” aizsargs Sebastians Aho, bet vien 11 sekundes vēlāk Olivers Valstroms palielināja Ņujorkas kluba pārsvaru līdz divām ripām.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Emīls Bemstroms samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču 11. minūtē Džastins Denforts jau panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Kails Palmieri trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē pārspēja Merzļikinu, bet Metjū Barzals vēlreiz deva “Islanders” divu vārtu priekšrocību desmitajā minūtē. Vēlreiz atspēlēties “Blue Jackets” nesanāca un tukšos vārtos ripu 57 sekundes pirms mača beigām raidīja Raiens Puloks.

Merzļikins šajā spēlē tika galā ar 31 no 35 “Islanders” metieniem. Šosezon 46 mačos Elvis atvairījis 90,2% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,40 vārtus. Semjons Varlamovs atvairīja 30 no 32 “Blue Jackets” metieniem.

Kolumbusas vienība šosezon 68 spēlēs guvusi 69 punktus un ir desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Islanders” ar 69 punktiem 66 cīņās atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē.