Mārneram franšīzes rekords, “Lightning” bez Balcera pieveic “Maple Leafs” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Tampabejas “Lightning” komanda bez savainotā Rūdolfa Balcera viesos ar rezultātu 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Toronto “Maple Leafs” vienību.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas sestajā minūtē “Maple Leafs” uzbrucējs Mičs Mārners mazākumā atklāja mača rezultātu. Mārners ar punktiem izcēlies jau 19 spēles pēc kārtas, kas ir jauns franšīzes rekords.

Vēlāk otrajā trešdaļā Vladislavs Namestņikovs panāca izlīdzinājumu, bet 17. minūtē Viljams Nīlanders atjaunoja “Maple Leafs” pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa otrajā minūtē Ņikita Kučerovs vairākumā izlīdzināja rezultātu, bet piektajā minūtē vairākumā Ross Koltons jau vadībā izvirzīja “Lightning”.

Trešā perioda 12. minūtē Mārners ar saviem otrajiem vārtiem spēlē izlīdzināja rezultātu, bet papildlaikā uzvaras vārtus “Lightning” labā guva Alekss Killorns.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 36 no 39 “Maple Leafs” metieniem, bet Mets Marejs tika galā ar 29 no 33 “Lightning” raidījumiem.

“Lightning” ar 31 punktu 24 spēlēs atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē, bet “Maple Leafs” ar 36 punktiem 26 cīņās ierindojas trešajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Balcera vienībai 7. decembrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas “Red Wings”.