Malkinam divi vārti pirmajā mačā šosezon, Bļugera “Penguins” uzvar kārtējo spēli (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) viesos pieveica Anaheimas “Ducks”.

Rezultātu jau minūti pēc mača sākuma atklāja Džefs Kārters, kurš pārspēja “Ducks” vārtsargu Entoniju Stolarzu ar metienu pagriezienā.

Otrajā periodā divus vārtus guva Jevgēņijs Malkins. “Ducks” gan vienus vārtus atguva, ar precīzu metienu izceļoties Silfverbergam.

Trešajā periodā tukšos vārtos ripu raidīja Džefs Kārters, gūstot otros vārtus spēlē. Malkinam šajā vārtu guvumā piespēle.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 15:06 minūtes, izdarot divus metienus, divus spēka paņēmienus, un bloķējot vienu metienu. Latvijas izlases uzbrucējs laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat, 3:27 minūtes Bļugers uz ledus pavadīja mazākumā.

“Penguins” ir uzvarējuši 11 no pēdējiem 12 mačiem un atrodas 7. vietā Austrumu konferencē ar 47 punktiem 35 spēlēs. Bļugeram šosezon 34 spēlēs 13 punkti (7+6).