Makinonam Hat-trick “Avalanche” deviņu vārtu sagrāvē, “Rangers” atstāj sausā “Flyers” (VIDEO)”

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā Kolorado “Avalanche” komanda ar rezultātu 9:3 (4:0, 2:2, 3:1) iznīcināja Losandželosas “Kings” komandu.

“Avalanche” rindās Hat-trick un divas piespēles Neitanam Makinonam, Keilam Makaram vārti un trīs piespēles, Valērijam Ničuškinam un Nikolasam Obem Kubelam divi precīzi metieni, Andrē Burakovskim vārti un piespēle, bet Arturī Lekonenam un Bovenam Bairamam divas piespēles. Vārti “Kings” labā Adrianam Kempem, Aleksam Iafalo un Filipam Dano, bet divas piespēles Džordanam Spensam.

Dārsijs Kempers atvairīja 29 no 32 “Kings” metieniem, bet Džonatans Kviks pirms nomaiņas tika galā ar septiņiem no desmit “Avalanche” raidījumiem. Kels PĪtersens atvairīja 19 no 25 metieniem. Kolorado “Avalanche” ar 112 punktiem 73 spēlēs ir pirmajā vietā NHL, bet Losandželosas “Kings” ar 88 punktiem 76 spēlēs atrodas astotajā vietā Rietumu konferencē.

Citā mačā Ņujorkas “Rangers” klubs ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) viesos apspēlēja Filadelfijas “Flyers” komandu.

Divi vārti “Rangers” labā Kāpo Kakko, bet divas piespēles Džeikobam Trūbam un Barklajam Gudro. “Flyers” rindās neviens spēlētājs ar precīzu metienu neizcēlās.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja visus 28 “Flyers” metienus, bet Fēlikss Sandstrems tika galā ar 30 no 33 “Rangers” metieniem. Ņujorkas “Rangers” ar 102 punktiem 75 spēlēs atrodas trešajā vietā Austrumu konferencē, bet Filadelfijas “Flyers” ar 57 punktiem 74 spēlēs ir 15. vietā Austrumu konferencē.

Kolumbusas “Blue Jackets” – Monreālas “Canadiens” 5:1

Filadelfijas “Flyers” – Ņujorkas “Rangers” 0:4

Kolorado “Avalanche” – Losandželosas “Kings” 9:3

Autors: Kārlis Grundmanis

Komentāri (0)