Lazerus: Teivzs kļuva greizsirdīgs, kad “Pens” piešķīra līgumu Malkinam

Respektablā Ziemeļamerikas portālā “The Athletic” apskatnieks Marks Lazerus izteicies par Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Čikāgas “Blackhawks” kapteiņa Džonatana Teivza situāciju.

Iepriekš 34 gadus vecais uzbrucējs izteicās, ka viņu neuzrunā organizācijas plānotais nākotnes virziens, proti, pārbūves process.

“Ja godīgi, tad hokejā ir ļoti maz cilvēku, kurus Teivzs varētu apskaust. Viņš ir trīskārtējs Stenlija kausa ieguvējs, viņam ir Kona Smita trofeja, divi olimpiskie zelti, pasaules čempionāta un kausa izcīņas zelts. Jā – un arī naudu viņš nopelnījis solīdu. Tāpēc par viņu neskumstiet – viņš sev ir rezervējis vietu Slavas zālē un viņam viss būs labi,” iesāk žurnālists.

Kurš piebilda: “Bet viņš noteikti nevarēja apslāpēt skaudības lēkmi par Jevgēņiju Malkinu, kuram tika piešķirts līgums uz četrām sezonām ar atalgojumu 6,1 miljonu dolāru apmērā par sezonu. Teivzs noteikti domāja – kāpēc tas nevarētu būt es? Ja reiz Malkins to izdarīja teju 36 gados un komanda palika konkurētspējīga. Ar šo darījumu viņam tika garantēts, ka viņš, ļoti iespējams, aizvadīs visu savu karjeru vietā, kur tika draftēts un izauga. Teivzs noteikti vēlētos to pašu. Man ir avoti, kas to apliecina. Bet viņš nezina, kur spēlēs oktobrī, gadu mijā vai nedaudz pēc tās. Un tā nav sajūta, ko viņš vēlas.”

Pērn 34 gadus vecais uzbrucējs aizvadīta karjeras sliktāko sezonu, 71 spēlē iekrājot “tikai” 37 punktus (12+25). Otrais sliktākais gūto punktu rādītājs viņam bijis 52 punkti pirms pāris sezonām.

Teivzs palīdzējis komandai izcīnīt arī trīs Stenlija kausus (2010, 2013, 2015) un visu savu karjeru spēlējis Čikāgā.

Tāpat viņš ir pasaules, divkārtējs olimpiskais un pasaules kausa izcīņas čempions.

Autors: Roberts Ūdris Avots: The Athletic

Komentāri (0)