Latvijas pretiniecei Somijai pievienosies četri NHL spēlētāji

Somijas izlases ģenerālmenedžeris Jere Lehtinens intervijā portālam ”Iltalehti.fi” atklājis, ka pašreizējai olimpiskajai čempionei, kas turpina gatavošanos mājās gaidāmajam pasaules čempionātam, pievienosies četri spēlētāji no Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubiem.

Lehtinens paziņojis, ka Somijas valstsvienības rindas no NHL papildinās Arizonas ”Coyotes” vārtsargs Hari Seteri, Bufalo ”Sabres” aizsargs Henrijs Jokiharju, Vankūveras “Canucks” uzbrucējs Juho Lammiko un Monreālas “Canadiens” uzbrucējs Joels Armija.

Seteri, Jokiharju un Lammiko pievienosies Somijas izlasei līdz šīs nedēļas beigām, bet Armija valstsvienības treniņnometni papildinās vēlāk, jo viņam pirms pievienošanās izlasei vēl jāveic medicīniskās pārbaudes un jāapmeklē kluba sezonas noslēguma ceremoniju.

Pasaules čempionāts Somijā sāksies 13. maijā. Tas norisināsies Somijas galvaspilsētā Helsinkos un Tamperē. Somijas izlase kopā ar Latvijas valstsvienību savus grupu turnīra mačus aizvadīs Tamperē, kur tiksies arī ar ASV, Čehijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Austrijas un Lielbritānijas izlasēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: Iltalehti

Komentāri (0)