“Kraken” sakauj “Stars” un izrauj septīto spēli sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla sestajā mačā Sietlas “Kraken” komanda ar rezultātu 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) mājās uzvarēja Dalasas “Stars” vienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Kraken” uzbrucējs Jannī Gūrds atklāja mača rezultātu, taču tikai 31 sekundi vēlāk Meisons Mārčments panāca neizšķirtu rezultātu. Džordans Eberle gan 17. minūtē realizēja Sietlas kluba skailisko pārsvaru izvirzīja vadībā savu klubu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Ēli Tolvanens dubultoja mājinieku pārsvaru, bet piektajā minūtē Tajs Kartje guva ceturtos “Kraken” vārtus.

Pēc Kartje precīzā metiena “Stars” vārtos stājās Skots Vedžvuds un tas sapurināja Dalasas komandu – sestajā minūtē Džo Pavelskis vairākumā spēja samazināt rezultāta starpību līdz divām ripām.

Trešā mača nogriežņa devītajā minūtē Metjū Benīrss guva piektos “Kraken” vārtus, bet vien 15 sekundes vēlāk Joels Kiviranta izcēlās ar trešo “Stars” precīzo metienu.

58 sekundes pirms pamatlaika beigām Džordans Eberle ieraidīja ripu tukšos “Stars” vārtos un pielika punktu spēlei.

Filips Grūbauers atvairīja 20 no 23 “Stars” metieniem, bet Džeiks Otindžers pirms nomaiņas tika galā ar 14 no 18 “Kraken” raidījumiem. Skots Vedžvuds apstādināja deviņus no desmit atlikušajiem metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 16. maijā, Sietlā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 3-3.