“Kraken” atstāj sausā “Oilers”, “Rangers” Ņujorkas derbijā pieveic “Islanders” (VIDEO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas spēlē Sietlas “Kraken” vienība mājās ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) izcīnīja uzvaru pār Edmontonas “Oilers” komandu.

Pirmajā periodā vienības ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrajā trešdaļā “Kraken” uzlecošā zvaigzne Metijs Benīrss atklāja mača rezultātu. Raiens Donato vēlāk periodā dubultoja pārsvaru. Morgans Gīkijs trešajā mača nogrieznī mazākumā guva trešos un noslēdzošos vārtus mačā.

Citā mačā Ņujorkas “Rangers” ar rezultātu 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) mājās pārspēja Ņujorkas “Islanders” klubu.

“Rangers” sāka aktīvi, jau pirmajā periodā gūstot trīs vārtus – Džimijs Vīsijs vairākumā atklāja rezultātu, Kriss Kraiders dubultoja pārsvaru, bet K’Andre Millers mazākumā iemeta trešo ripu “Islanders” vārtos.

Otrajā periodā Zeks Džounss guva ceturtos “Rangers” vārtus, bet Robins Salo vienus vārtus spēja atgūt. Trešajā mača nogrieznī komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās un “Rangers” svinēja uzvaru.

Nešvilas “Predators” – Floridas “Panthers” 3:4 (OT)

Monreālas “Canadiens” – Ņūdžersijas “Devils” 1:2

Ņujorkas “Rangers” – Ņujorkas “Islanders” 4:1

Dalasas “Stars” – Sentluisas “Blues” 0:4

Nešvilas “Predators” – Floridas “Panthers” 4:0

Sietlas “Kraken” – Edmontonas “Oilers” 3:0

Vegasas “Golden Knights” – Losandželosas “Kings” 1:2 (OT)