SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Keins: Kad uzzināju par Debrinkata maiņu, jutos sagrauts

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Čikāgas “Blackhawks” komandas uzbrucējs Patriks Keins intervijā portālam “NHL.com” pavēstījis, ka ir pilnībā koncentrējies uz šo sezonu un nedomā par iespējamo maiņas darījumu.

“Godīgi sakot, daudz diskusiju nav bijis, ne ar aģentu, ne ģimeni, ne vecākiem. Es domāju, ka visi apzinās situāciju. Es par to šobrīd īsti nedomāju, redzēsim, kā viss izvērtīsies. Ceram uz labu sākumu, varbūt varēsim visus pārsteigt,” pavēstīja Keins.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Zinu ka daudzi šo komandu neņem vērā. Domāju, ka šeit ir vairāki motivēti spēlētāji, kā arī treneru štābs. Ceram uz labu sākumu. Viss sākas šeit, treniņnometnē,” cerību pilns bija trīskārtējais Stenlija kausa čempions.

“Biju vīlies. Pirmo reizi, kad dzirdēju ziņas, jutos sagrauts. Mums ne tikai bija laba ķīmija uz ledus, bet bijām labi draugi arī ārpus laukuma. Viņš ir labs spēlētājs un kļūs vēl labāks,” Keins pastāstīja par sajūtām pēc vadošā spēlētāja Aleksa Debrinkata aizmainīšanas.

Patriks Keins aizvadītajā sezonā 78 spēlēs guva 26 vārtus un atdeva 66 rezultatīvas piespēles. Hokejists ar “Blackhawks” arī izcīnījis trīs Stenlija kausus.

Pagājušosezon “Blackhawks” 82 spēlēs izcīnīja 68 punktus un ierindojās 14. vietā Rietumu konferencē.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)