Keins atkārto rekordu, ”Blackhawks” pieveic ”Flyers” (VIDEO)

Patriks Keins, hokejazinas.com

Patriks Keins | Foto: USA TODAY Sports

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) iepriekšējā naktī tika aizvadīta tikai viena spēle. Vienīgajā nakts mačā Čikāgas ”Blackhawks” savā laukumā ar 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) pieveica Filadelfijas ”Flyers” hokejistus. Šī spēle bija īpaša ”Blackhawks” uzbrukuma līderim Patrikam Keinam.

Mājinieki lieliski uzsāka maču un jau septītajā minūtē panāca 2:0. Zviedru aizsargs Ēriks Gustafsons jau 104. sekundē izvirzīja ”Blackhawks” vadībā, bet pēc četrām ar pusi minūtēm Čikāgas kluba kapteinis Džonatans Teivzs dubultoja savas komandas pārsvaru.

Pēc nepilnām divām minūtēm Kevins Heizs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, panākot 1:2, taču 48. minūtē Alekss Debrinkats atjaunoja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru un nostiprināja ”Blackhawks” pārsvaru.

Uzvarētāju sastāvā lielisku spēli vārtos aizvadīja Kevins Lankinens, kurš atvairīja 33 no 34 (97,1%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Tikmēr ar uzvaras vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās ”Blackhawks” kapteinis Teivzs.

Īpašu spēli aizvadīja Patriks Keins, kurš rezultatīvi asistēja komandas pēdējā vārtu guvumā. Čikāgas kluba uzbrukuma līderis nopelnīja savu 66. rezultatīvo piespēli sezonā un atkārtoja savu 2018./19. gada sezonas izdarīto piespēļu rekordu. Zīmīgi, ka tā bija Keina 750. rezultatīvā piespēle NHL karjerā.

Gan ”Blackhawks”, gan ”Flyers” šosezon jau ir zaudējušas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs. Abām komandām šosezon vēl ir atlikušas tikai divas spēles.