“Jets” pēdējā NHL regulārās sezonas mačā pieveic debitantus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta noslēdzošajā spēlē Vinipegas “Jets” ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:3, 3:0) mājās pieveica līgas debitantus Sietlas “Kraken”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē Vinipegas vienību vadībā izvirzīja uzbrucējs Morgans Barons.

Otro trešdaļu gan veiksmīgi aizvadīja “Kraken”. Sestajā minūtē Aleksandrs Venbergs vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Vēlāk periodā Sietlas komanda guva divus vārtus 55 sekunžu laikā – Daniels Sprongs 13. minūtē izvirzīja vadībā “Kraken”, bet 14. minūtē Railijs Šīans dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē “Jets” kapteinis Bleiks Vīlers samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Dominiks Toninato astotajā minūtē panāca izlīdzinājumu.

Desmitajā trešā perioda minūtē Vinipegas komandas uzbrucējs Kails Konors guva vārtus un nu jau izvirzīja vadībā “Jets”. Šo pārsvaru arī izdevās noturēt līdz beigām.

Ēriks Komrijs atvairīja 27 no 30 “Kraken” metieniem, bet Filips Grūbauers tika galā ar 23 no 27 “Jets” raidījumiem.

Šosezon 82 spēlēs Vinipegas “Jets” guva 89 punktus un ierindojās 11. vietā Rietumu konferencē, bet Sietlas “Kraken” debijas sezonu noslēdza ar 82 spēlēs gūtiem 60 punktiem, atrodoties 15. vietā Rietumu konferencē.