“Jets” pārspēj “Canadiens” un saglabā cerības uz play-off (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā Vinipegas “Jets” komanda ar rezultātu 4:2 (0:0, 2:1, 2:1) viesos pārspēja Monreālas “Canadiens” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrajā trešdaļā mača rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja “Canadiens” uzbrucējs Joels Armia. Otrajā minūtē Morgans Barons izlīdzināja rezultātu, bet Pols Ščastnijs piektajā minūtē izvirzīja vadībā “Jets”.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē līdzsvaru uz rezultāta tablo panāca Monreālas kluba uzbrucējs Džošs Andersons, bet 12. minūtē Jevgēņijs Svečņikovs vēlreiz vadībā izvirzīja “Jets”. Ādams Laurijs 19. minūtē ieraidīja ripu tukšos “Canadiens” vārtos un nodrošināja uzvaru Vinipegas vienībai.

Konors Helebaks šajā mačā atvairīja 23 no 25 “Canadiens” metieniem, bet Semjuels Montembo tika galā ar 31 no 34 “Jets” raidījumiem.

Vinipegas “Jets” ar 81 punktu 74 spēlēs atrodas desmitajā vietā Rietumu konferencē, bet Monreālas “Canadiens” ar 51 punktu 73 spēlēs ir pēdējie Austrumu konferencē.