Hagels mazākumā apdzen “Predators” aizsardzību un gūst skaistus vārtus (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā Tampabejas “Lightning” komanda bez savainotā Rūdolfa Balcera mājās ar rezultātu 5:2 (2:1, 0:1, 3:0) uzvarēja Nešvilas “Predators” vienību.

“Lightning” uzbrucējs Brendons Hagels trešā perioda 16. minūtē mazākumā ieguva ripu viduszonā, apspēlēja “Predators” aizsargu Matiasu Ekholmu un izcēlās ar vārtu guvumu.

Šie bija pirmie “Lightning” vārti mazākumā šosezon. Hagels šajā sezonā 26 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

“Lightning” uzvarējuši deviņas no pēdējām 12 spēlēm un ar 33 punktiem 26 spēlēs atrodas piektajā vietā Austrumu konfernecē, bet “Predators” ar 26 punktiem 24 spēlēs atrodas 11. vietā Rietumu konfernecē.