Girgensons izvicina dūres, “Lightning” piedzīvo zaudējumu (VIDEO)

Zemgus Girgensons, hokejazinas.com

Zemgus Girgensons | Foto: John E. Sokolowski-Imagn Images

Šovakar Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas “Lightning” komanda viesos ar rezultātu 2:5 (1:1, 0:4, 1:0) piekāpās Toronto “Maple Leafs” vienībai.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 32 sekundes, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja piecas soda minūtes, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Maple Leafs” uzbrucējs Viljams Nīlanders, bet 16. minūtē Niks Pols izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Ostons Metjūzs vairākumā atjaunoja Toronto kluba pārsvaru, taču astotajā minūtē Viljams Nīlanders guva savus otros vārtus spēlē.

Nepilnas divas minūtes vēlāk Makss Pačioretī guva ceturtos “Maple Leafs” vārtus, bet 15. minūtē Metjū Naizs panāca 5:1 mājinieku labā.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Zemgus Girgensons iesaistījās kautiņā ar pretinieku uzbrucēju Maksu Domi. Abi par kautiņu saņēma piecas soda minūtes, bet Domi tika pie papildus divām soda minūtēm par rupjību.

Vairākumu arī izdevās realizēt – Breidens Points izcēlās ar otro “Lightning” precīzo metienu spēlē. Atspēlēties gan bija par vēlu un Tampabejas vienība piedzīvoja neveiksmi.

Entonijs Stolārzs atvairīja 32 no 34 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis pirms nomaiņas tika galā ar desmit no 14 “Maple Leafs” raidījumiem. Jonass Johansons apstādināja 14 no 15 atlikušajiem metieniem.

Girgensons šosezon piecos mačos punktus nav guvis, bet “Lightning” ar sešiem punktiem piecās cīņās ieņem ceturto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Lightning” paredzēta 23. oktobrī viesos plkst. 1:45 pēc Latvijas laika pret Ņūdžersijas “Devils” klubu.