Girgensonam 13 minūtes uz ledus, “Lightning” sāk sezonu ar uzvaru (VIDEO)

Zemgus Girgensons, Hokejazinas.com

Zemgus Girgensons | Foto: James Guillory-Imagn Images

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Tampabejas “Lightning” vienība viesos ar rezultātu 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) apspēlēja Karolīnas “Hurricanes” komandu.

Girgensons šajā spēlē uz ledus pavadīja 13 minūtes un astoņas sekundes, pa pretinieku vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda 15. minūtē “Hurricanes” kapteinis Džordans Stāls atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Breidens Points realizēja skaitlisko pārsvaru un panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Ņikita Kučerovs vairākumā jau izvirzīja vadībā “Lightning”. Spēles noslēgumā Kučerovs arī spēja divas reizes ieraidīt ripu tukšos “Hurricanes” vārtos, nopelnot Hat-trick, kā arī pieliekot punktu spēlei.

Andrejs Vasiļevskis atvairīja 20 no 21 “Hurricanes” raidījuma, bet Frederiks Andersens tika galā ar 19 no 21 “Lightning” metiena.

Nākamā spēle “Lightning” paredzēta 16. oktobrī mājās plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Teodora Bļugera un Artūra Šilova Vankūveras “Canucks”.