Girgensona “Sabres” atspēlējas no 0:4 un sakauj “Blackhawks” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo “Sabres” ar rezultātu 6:5 (0:3, 3:1, 3:1) viesos uzveica Čikāgas “Blackhawks”.

Girgensons šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 28 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atņēma pretspēlētājam ripu, kā arī pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā Čikāgas komanda guva trīs vārtus – Kalvins de Hāns atklāja mača rezultātu, Sems Lafertijs guva otros vārtus, bet komandas kapteinis Džonatans Teivzs iemeta trešo ripu “Sabres” vārtos.

Otrajā trešdaļā Sets Džounss palielināja “Blackhawks” pārsvaru līdz četriem vārtiem. Tomēr”Sabres” nepadevās un sāka atspēlēties, Viktoram Olofsonam gūstot divus vārtus, bet Kailam Okposo samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Vinijs Hinostroza trešajā mača nogrieznī izlīdzināja rezultātu, Alekss DeBrinkats atkal izvirzīja vadībā “Blackhawks”, bet Alekss Taks tomēr spēja vēlreiz panākt līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Vien 11 sekundes pirms mača beigām Teidžs Tompsons izrāva uzvaru “Sabres” ar pavisam dīvainu vārtu guvumu. Metiena brīdī Tompsona nūja salūza, bet ripa atlēca no vārtu apmales un atsitās pret Kevina Lankinena slidu pirms tā nodevīgi ieslīdēja vārtos.

Kevins Lankinens atvairīja 31 no 37 “Sabres” metieniem, bet Dastins Tokarskis tika galā ar 16 no 21 “Blackhawks” raidījuma.

Bufalo “Sabres” guvuši punktus pēdējās sešās spēlēs pēc kārtas, šosezon 67 cīņās guvuši 58 punktus un atrodas 12. vietā Austrumu konferencē. Čikāgas “Blackhawks” ar 58 punktiem 67 mačos ir 14. vietā Rietumu konferencē.