Gencelam Hat-trick, Bļugera “Penguins” sausā pieveic “Bruins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) mājās uzvarēja Bostonas “Bruins” vienību.

Bļugers šajā cīņā laukumā aizvadīja 16 minūtes un 47 sekundes, izpildīja vienu spēka paņēmienu, un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat, Bļugers uzvarēja 56% iemetienu.

Pirmā perioda astotajā minūtē mača rezultātu atklāja “Penguins” uzbrucējs Džeiks Gencels, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē Pitsburgas komandas pārsvaru dubultoja Džeisons Zukers.

Džeiks Gencels 17. otrā perioda minūtē guva savus otros vārtus mačā, palielinot “Penguins” pārsvaru līdz trim ripām, bet trešā mača nogriežņa izskaņā Gencels noformēja Hat-trick, ieraidot ripu tukšos “Bruins” vārtos.

Keisijs Desmits aizvadīja neticamu maču, atvairot visus 52 “Bruins” metienus, bet Džeremijs Sveimans tika galā ar 28 no 31 “Penguins” raidījumiem.

Teodors Bļugers šosezon 61 spēlē guvis deviņus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles.

“Penguins” šosezon 78 mačos nopelnījuši 99 punktus un atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē, bet Bostonas “Bruins” ir sestie Rietumu konferencē 99 punktiem 77 cīņās.

Nākamais mačs “Penguins” sestdien, 23. aprīlī, kad plkst. 19:30 pēc Latvijas laika komanda viesos mērosies spēkiem ar Detroitas “Red Wings” komandu.