“Flyers” sagādā Merzļikinam nepatīkamu zaudējumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 1:4 (1:0, 0:3, 0:1) mājās piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai.

Pirmā perioda 16. minūtē mazākumā vadībā Kolumbusas vienību izvirzīja uzbrucējs Ēriks Robinsons, taču tie diemžēl bija vienīgie “Blue Jackets” vārti šajā mačā.

Otrās trešdaļas devītajā minūtē Kevins Konotons izlīdzināja mača rezultātu, bet 14. minūtē Ovens Tipets jau ieguva pārsvaru Filadelfijas komandai. Trešo ripu Merzļikina vārtos Noa Keitss iemeta 18. perioda minūtē.

Trešajā mača nogrieznī Treviss Koneknijs guva ceturtos vārtus “Flyers” labā, sagādājot Merzļikina “Blue Jackets” kārtējo zaudējumu.

Elvis Merzļikins šajā mačā tika galā ar 27 no 31 Filadelfijas “Flyers” metiena. Šosezon 50 mačos Elvis atvairījis 90,4% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,39 vārtus.

Kolumbusas vienība šosezon 72 spēlēs guvusi 72 punktus un atrodas desmitajā vietā Austrumu konferencē. “Flyers” ar 57 punktiem 61 cīņā ir 14. vietā Rietumu konferencē.