“Flames” uzvar 15 vārtu spēlē, “Hurricanes” atspēlējas un uzvar papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas pirmajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) mājās papildlaikā uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Filips Hitils atklāja mača rezultātu un šo pārsvaru Ņujorkas vienībai arī izdevās noturēt līdz trešā perioda izskaņai,

Trešās trešdaļas 18. minūtē “Hurricanes” uzbrucējs Sebastians Aho panāca izlīdzinājumu, bet papildlaikā Karolīnas komandas aizsargs Īans Kouls izrāva uzvaru.

Antī Rānta atvairīja 27 no 28 “Rangers” metieniem, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 24 no 26 “Hurricanes” raidījumiem.

Citā mačā Kalgarī “Flames” ar rezultātu 9:6 (3:1, 3:4, 3:1) pieveica Edmontonas “Oilers”.

Kalgarī “Flames” jau pirmajā minūtē guva divus vārtus – Eliass Lindholms atklāja mača rezultātu, bet Endrū Mandžiapane dubultoja pārsvaru. Brets Ričijs septītajā minūtē guva trešos “Flames” vārtus, taču Konors Makdeivids astotajā minūtē iemeta pirmo “Oilers” ripu.

Bleiks Koulmens otrā perioda sākumā guva divus vārtus “Flames” labā, bet Evans Bušārs vienus vārtus atguva. Metjū Tkačuks vairākumā devītajā minūtē guva sestos “Flames” vārtus, bet pēc tiem “Oilers” sāka atspēlēšanos. Zeks Haimans guva divus vārtus pēc kārtas, bet Leons Draizaitls samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa sākumā Kailers Jamamoto izlīdzināja mača rezultātu. Rasmuss Andersomns pusotru minūti vēlāk gan atkal deva priekšrocību “Flames”. Metjū Tkačuks devītajā minūtē guva savus otros vārtus mačā un dubultoja pārsvaru, bet divas minūtes pirms beigām Tkačuks tukšos vārtos pielika punktu mačam un atzīmējās ar Hat-trick.

Jakubs Markstrēms atvairīja 22 no 28 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits pirms nomaiņas tika galā ar septiņiem no desmit raiījumiem. Mikko Koskinens vēlāk atvairīja 32 no 37 metieniem.