“Flames” atkal nenotur pārsvaru, “Hurricanes” aizsardzība aptur “Rangers” (VIDEO)

Karolīnas “Hurricanes” un Bostonas “Bruins”, hokejazinas.com

Karolīnas “Hurricanes” un Bostonas “Bruins” | Foto: NHL.com

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrās kārtas otrajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 1:0) mājās uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrajā mača nogrieznī ilggadējais “Rangers” hokejists Brendens Smits, kurš šobrīd spēlē “Hurricanes” komandā, guva vārtus mazākumā.

Trešajā mača nogrieznī Sebastians Aho pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos. Abas komandas divās spēlēs kopā guvušas vien piecus vārtus.

Antī Rānta atvairīja katru no 21 “Rangers” metiena, bet Igors Šestjorkins tika galā ar 20 no 21 “Hurricanes” raidījuma. “Hurricanes” šobrīd ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Citā mačā Edmontonas “Oilers” ar rezultātu 5:3 (2:1, 1:2, 2:0) pieveica Kalgarī “Flames”.

Kalgarī “Flames” atkal pirmās trešdaļas sākumā ātri guva divus vārtus – Maikls Stouns ceturtajā minūtē un Brets Ričijs septītajā minūtē. Dunkans Kīts gan 14. minūtē vienus vārtus atguva.

Otrā perioda trešajā minūtē Tailers Tofoli vairākumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru “Flames”, bet vien minūti vēlāk Konors Makdeivids vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Evans Bušārs vairākumā 16. minūtē panāca izlīdzinājumu.

Trešajā mača nogrieznī Zeks Haimans mazākumā nu jau vadībā izvirzīja “Oilers”. Leons Draizaitls divas minūtes vēlāk dubultoja pārsvaru un “Oilers” svinēja panākumu.

Jakubs Markstrēms atvairīja 35 no 40 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits tika galā ar 37 no 40 “Flames” raidījumiem. Rezultāts sērijā ir neizšķirts 1-1.