SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

“Coyotes” līderis pēc smagas traumas gatavs atgriezties laukumā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Arizonas “Coyotes” uzbrucējs Kleitons Kellers intervijā portālam “NHL.com” pavēstījis, ka pēc smaga savainojuma un operācijas ir gatavs atgriezties laukumā sezonas pirmajā mačā.

“Redzēsim, vai piedalīšos pirmssezonas mačos. Tas šobrīd ir mērķis. Pats svarīgākais ir, ka būšu gatavs sezonas pirmajai spēlei,” paziņoja uzbrucējs.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Aizvadītajā sezonā mačā pret Sanhosē “Sharks” 30. martā Kellers neveiksmīgi paslīdēja un ietriecās apmalē, kā rezultātā salauza kāju. Hokejistam nācās veikt operāciju un rehabilitācijas periods prasīja četrus mēnešus.

“Biju vīlies. Līdz savainojumam aizvadīju labāko sezonu karjerā, bet tagad esmu motivēts atgriezties un nākamsezon spēlēt vēl labāk. Visgrūtākā rehabilitācijas daļa bija būt pacietīgam. Man bija jāpiestrādā, lai pārstātu klibot. Pēc pirmajām trim nedēļam vairs nebijs tik sāpīgi. Bija sarežģīti pārvietoties, bet ar katru nedēļu kļuva labāk un kāja palika arvien spēcīgāka. Atgūt spēku – tas ir lielākais izaicinājums,” par grūtībām atveseļošanās procesā pavēstīja 24 gadus vecais hokejists.

“Diena, kad atsāku slidot, bija svarīga. Jutos nedaudz dīvaini, bet, kad atgriezos uz ledus, ar katru dienu kļuvu labāks. Psiholoģiski svarīgi bija būt uz ledus. Kopš tās dienas esmu slidojis daudz. Kādu brīdi uz ledus biju vien divas reizes nedēļā, vēlāk jau četras un tagad praktiski katru dienu,” stāstīja uzbrucējs.

“Visdrīzāk pirmssezonā nespēlēšu. Varbūt tikai pēdējos divos mačos. Ja būšu gatavs, spēlēšu piektajā vai septītajā spēlē. Tāpat, esmu pārliecināts, ka būšu gatavs regulārajai sezonai. Domāju, ka būs labi. Esmu tam gatavojies visu vasaru un es smagi strādāju, lai piedalītos pirmajā spēlē. Būšu gatavs uz šo spēli tāpat, kā uz jebkuru citu,” Kellers paziņoja par tuvākās nākotnes plāniem.

Aizvadītajā sezonā Kellers kāpa uz ledus 67 spēlēs, guva 28 vārtus, kā arī atdeva 35 rezultatīvas piespēles. Neskatoties uz to, ka Kellers izlaida 15 mačus, viņš bija rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Arizonas “Coyotes” aizvadītajā sezonā 82 spēlēs guva 57 punktus un ierindojās priekšpēdējā 31. vietā NHL.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)